אודות

אתר הטרדה מינית הוקם על מנת לספק מידע מקיף ואמין בכל הנוגע להטרדות מיניות, סיוע, וזכויות נפגעות תקיפה מינית. למרות שנראה שהמודעות לנושא גברה בשנים האחרונות, גם היום, נשים רבות אינן מדווחות על הטרדות מיניות, ואף אינן מודעות לזכויותיהן בנושא זה. אתר זה מרכז ידע נרחב ועדכני בנושאים שונים הקשורים לתחום – החל מהטרדה מינית בעבודה, ועד לפיצויים שניתן לדרוש דרך הליכים משפטיים. האתר מיועד לכל אישה באשר היא, בין אם עברה חוויה שכזאת בעצמה, רוצה לדעת מה הן זכויותיה, או מכירה מישהי שמידע זה יועיל לה. בנוסף, אתר הטרדה מינית הינו מאגר ידע מצוין לעובדים, מעסיקים, הורים ובני זוג, כל גבר שמעוניין במידע רציני וחשוב זה.

כאן תוכלו למצוא…

לשון החוק – חלק המציג בשלמותו את החוק למניעת הטרדה מינית, התשנ"ח 1998. פגיעה מינית – הסבר אודות סוגים שונים של פגיעות מיניות; מה היא הטרדה מינית, מה ההבדל בין מעשה מגונה לאונס וכו'. הטרדה מינית בעבודה – חובות המעביד, ניסוח תקנון לעובדים, ועונש בעקבות הטרדה מינית במקום העבודה. סיוע – תחומי הסיוע השונים לנפגעי תקיפה מינית.

מי אנחנו?

אתר הטרדה מינית הוקם על ידי חברת "אומדיה שיווק באינטרנט", חברה המתמחה בהקמת וניהול אתרים בנושאי זכויות, בריאות הנפש ורפואה.